Початок громадського обговорення

проєкту Статуту Ясінянської селищної територіальної громади

Сьогодні, 19 червня 2024 року о 10:00 годині  в залі засідань Ясінянської селищної ради відбулось засідання робочої групи з розробки Статуту Ясінянської територіальної громади відповідно до рішення сесії Ясінянської селищної ради №1719 від 17 лютого 2022 року «Про створення робочої групи з розробки Статуту Ясінянської територіальної громади».

Під час засідання робочою групою було розглянуто концепцію та зміст напрацьованого проєкту Статуту, а також прийнято рішення про проведення громадського обговорення проєкту Статуту Ясінянської селищної територіальної громади для врахування думки жителів територіальної громади.

Громадське обговорення проєкту Статуту триватиме протягом місяця у період з 19 червня по 19 липня 2024 року.

Переглянути проєкт Статуту можна за посиланням:

Подати пропозиції,  зауваження та доповнення  до проєкту Статуту можна шляхом:

1) заповнення онлайн-форми на офіційному веб-сайті Ясінянської територіальної громади за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/13pZw3Aegjpjkn-ksQqRhFzhJxihSNgKlYz2kcCMj8fQ/edit

2) надіслати на електронну адресу Ясінянської селищної ради: yasinyaselrada@ukr.net;

3) надати особисто в 5 кабінет Ясінянської селищної ради жителям селища Ясіня, а жителям сіл Лазещина, Чорна Тиса та Кваси у відповідні старостинські округи за місцем проживання  (зауваження, пропозиції  та доповнення до проєкту Статуту  подаються  із зазначенням, прізвища, імені, по батькові, статі, віку, номеру телефону,  адреси проживання особи, яка їх подає (для фізичних осіб)  або назви та юридичної адреси (для юридичних осіб, громадських формувань) та поданням пропозицій, зауважень та доповнень.

Після громадського обговорення та опрацювання остаточного варіанту Статуту, проєкт буде направлено на розгляд депутатських комісій, а після на затвердження сесії Ясінянської селищної ради.Статут Ясінянської ТГ

Положення до Статуту