ПОВІДОМЛЕННЯ

щодо розроблення проекту містобудівної документації

Назва проекту містобудівної документації:

  • Розробити проєкт містобудівної документації «Внесення змін до генерального плану с. Чорна Тиса Ясінянської селищної ради Рахівського району Закарпатської області поєднаних з детальним планом території для будівництва об’єктів рекреаційної інфраструктури.
  • Розробити проєкт містобудівної документації «Детальний план території для будівництва об’єктів рекреаційної інфраструктури на території та за межами населених пунктів смт. Ясіня та с. Чорна Тиса Ясінянської селищної ради Рахівського району Закарпатської області».

Мета розроблення: визначення планувальної структури і функціонального призначення території, просторової композиції і параметрів забудови з врахуванням  всіх планувальних обмежень; визначення цільового призначення ділянок; визначення містобудівних умов та обмежень.

Замовник: Виконавчий комітет Ясінянської селищної ради Рахівського району Закарпатської області.

Підстава для розроблення: ст. 16, 17, та 19 ЗУ «Про регулювання містобудівної діяльності», постанова КМУ від 01.09.2021 «Про затвердження Порядку розроблення, оновлення, внесення змін та затвердження містобудівної документації» та рішення Ясінянської селищної ради від 29.05.2024 р. № 3072 «Про внесення змін до Генерального плану с. Чорна Тиса поєднаного з детальним планом

територій та розроблення детального плану території за межами населених пунктів смт. Ясіня та с. Чорна Тиса Ясінянської селищної ради Рахівського району Закарпатської області для будівництва об’єктів рекреаційної інфраструктури».

Відповідальна особа за організацію розгляду пропозицій:

Начальник відділу земельних відносин та просторового планування апарату виконавчого комітету Ясінянської селищної ради – Титаренко Олександр Петрович.

Пропозиції приймаються у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом заявника і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил. Пропозиції, що надійшли після встановленого строку залишаться без розгляду.

Пропозиції та зауваження слід подавати до виконавчого комітету Ясінянської селищної ради за адресою: вул. Борканюка, 7 селище Ясіня, Закарпатська область, Рахівський р-н, 90630, e-mail: info@yasinya-gromada.gov.ua.

Терміни подання пропозицій: з 15.06.2024 року до 15.07.2024 року. Строк завершення розгляду пропозицій: 15.07.2024 року.

Про заплановані інформаційні заходи у вигляді громадських слухань щодо врахування громадських інтересів при обговоренні проекту містобудівної документації, буде повідомлено додатково.