Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

«Будівництво “Дія ЦЕНТР” на вул. Миру б/н в смт. Ясіня, Рахівського району, Закарпатської області. Коригування

код ДК 45210000-2 Будівництво будівель

Інформація щодо обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі на виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2020 р. № 1266, що вносить зміни до постанови КМУ від 11 жовтня 2016 року № 710  «Про ефективне використання державних коштів», Ясінянська селищна рада (код ЄДРПОУ 04351452; адреса: вул..Борканюка,7, селище Ясіня, Рахівського району,Закарпатської області, 90630) інформує про проведення відкритих торгів з особливостями на закупівлю «Будівництво “Дія ЦЕНТР” на вул. Миру б/н в смт. Ясіня, Рахівського району, Закарпатської області. Коригування. Закупівля здійснюється відповідно Закону України «Про публічні закупівлі» та Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178.

Закупівля товару: «Будівництво “Дія ЦЕНТР” на вул. Миру б/н в смт. Ясіня, Рахівського району, Закарпатської області. Коригування код ДК 45210000-2 Будівництво будівель; (далі – Роботи) проводиться за процедурою відкриті торгів з особливостями , КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування; 3122 Капітальне будівництво (придбання) інших об’єктів

Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-06-05-011409-a

Обґрунтування доцільності закупівлі Робіт: “Дія Центр” надаватиме широкий спектр державних послуг, що значно спростить процедури для мешканців Ясінянської громади та прилеглих територій. Замість того, щоб витрачати час та ресурси на поїздки до районних центрів, громадяни зможуть отримувати необхідні послуги на місці. В умовах військового стану важливо забезпечити організованість та стабільність функціонування державних установ. Наявність “Дія Центру” дозволить ефективніше координувати дії місцевих органів влади та забезпечити оперативне надання послуг у разі надзвичайних ситуацій, а також стане осередком впровадження цифрових технологій, що сприятиме модернізації державних послуг. Це допоможе підвищити ефективність роботи державних органів та забезпечити прозорість їхньої діяльності.

Будівництво “Дія Центру” в смт. Ясіня є необхідним кроком для забезпечення доступу до державних послуг, покращення якості життя населення, підтримки місцевої економіки та підвищення рівня безпеки та організованості в умовах військового стану. Цей проєкт є інвестицією в майбутнє, яка сприятиме стабільності та розвитку громади.

Обґрунтування обсягів закупівлі Робіт: Очікувана вартість предмету закупівлі розрахована відповідно до Примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі затвердженої Наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020 № 275 на основі зведеного кошторисного розрахунку до робочого проекту.

Очікуваний обсяг закупівлі Робіт: 1 робота.

Очікувана вартість предмета закупівлі: 24 831 903  грн. 60 коп (двадцять чотири мільйони вісімсот тридцять одна тисяча дев’ятсот три гривні 60 копійок)

Період виконання робіт: до 31 жовтня 2025 року.

Місце: Закарпатська обл., Рахівський район, селище Ясіня, вул Миру б/н

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

Технічне завдання розроблено у відповідності до виробничих потреб Замовника, з урахуванням ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013 «Правила визначення вартості будівництва», прийнятого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.07.2013 №293 та Робочого проекту «Будівництво “Дія ЦЕНТР” на вул. Миру б/н в смт. Ясіня, Рахівського району, Закарпатської області. Коригування, який пройшов архітектурно-будівельну експертизу та отримав позитивний експертний звіт. Очікувана вартість предмету закупівлі розрахована відповідно до Примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі затвердженої Наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020 № 275 на основі зведеного кошторисного розрахунку до робочого проекту, що пройшов державну архітектурно-будівельну експертизу та отримав позитивний експертний звіт філії у Закарпатській області ТОВ “Будівельний консалтинг та експертиза” ЕКСПЕРТНИЙ ЗВІТ № 07/0041/24 від 09 квітня 2024