Про формування Ради з питань внутрішньо переміщених осіб.

Шановні мешканці Ясінянської громади!

 

Відповідно до постанови КМУ від 04.08.2023 № 812 «Про затвердження Типового положення про Раду з питань внутрішньо переміщених осіб», виконавчим комітетом Ясінянської селищної ради планується формування Ради з питань внутрішньо переміщених осіб. Склад Ради утворюється у кількості 18 осіб, з яких чисельність представників органу, при якому утворено Раду, становить шість осіб, внутрішньо переміщених осіб – дев’ять осіб та представників громадських об’єднань, які провадять діяльність у сфері забезпечення та захисту прав внутрішньо переміщених осіб – три особи.

Метою діяльності Ради є сприяння вирішенню питань, пов’язаних із реалізацією державної політики у сфері захисту прав внутрішньо переміщених осіб.

Хто має бажання доєднатися до Ради, працювати на громадських засадах та брати активну участь у її діяльності – ласкаво просимо!

Стати членом Ради запрошують:

– внутрішньо переміщених осіб Ясінянської територіальної громади;

– громадські об’єднання, в статуті яких визначено, що їхня  діяльність спрямована на забезпечення та захист прав внутрішньо переміщених осіб і реалізацію проектів у межах Ясінянської  територіальної громади.

Для цього вам необхідно з 13.11.2023 по 27.11.2023 особисто звернутися за адресою смт Ясіня, вул. Борканюка, 1, Центр надання адміністративних послуг Ясінянської селищної ради, та надати наступні документи:

заяву у довільній формі;

документ, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України, або відображення в електронній формі інформації, що міститься у документах, що посвідчують особу та підтверджують громадянство України, сформованих засобами Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка Порталу Дія (Дія) або єДокумент;

документ про освіту (за наявності);

мотиваційний лист кандидата, в якому викладаються обґрунтування для обрання його до складу Ради;

відомості про контактний номер телефону та адресу електронної пошти кандидата (за наявності);

довідку про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи або електронної довідки, яка підтверджує факт внутрішнього переміщення і взяття на облік такої особи, на електронному носії, критерії якого підтримують використання мобільного додатка Порталу Дія (Дія) (за наявності технічної можливості), або листа громадського об’єднання щодо включення до складу Ради представника громадського об’єднання.

Вказані документи також можна надіслати на електронну адресу: cnap@yasinyagromada.gov.ua

Запрошуємо активістів з числа зареєстрованих в громаді внутрішньо переміщених осіб, представників релокованого бізнесу, громадських та благодійних організацій, які готові брати активну суспільно-політичну участь у житті громади, долучатися до Ради ВПО у нашій громаді

Проявіть свою громадянську позицію! Долучайтеся до Ради з питань внутрішньо переміщених при виконавчому комітеті Ясінянської селищної ради!