Очікуємо на Вас на громадському обговоренні з формування завдання на розроблення Комплексного плану

 

Нагадуємо, що в рамках процедури громадських обговорень з формування завдання на розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Ясінянської селищної територіальної громади 5 серпня 2023 року заплановане проведення стратегічної сесії – обов’язкового публічного заходу громадського обговорення з формування завдання на розроблення Комплексного плану, метою проведення якого є визначення перспективи розвитку громади. Результати напрацювань у ході стратегічної сесії будуть враховані при формуванні завдання на розроблення Комплексного плану.

Проведення заходу планується з 11:00 5 серпня за адресою смт Ясіня, вул. Борканюка, 5, турбаза «Едельвейс». Очікувана тривалість заходу – 4 години.

До участі у стратегічній сесії запрошуються усі зацікавлені мешканці Ясінянської селищної територіальної громади, а також особи, що провадять або планують провадити діяльність на її території.

Заявку на участь у стратегічній сесії з формування завдання на розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Ясінянської селищної територіальної громади можна оформити у період до
3 серпня 2023 року за посиланням: https://forms.gle/pjU5XEEXbnvk2t5p8, або подавши заяву особисто чи поштою на адресу Ясінянської селищної ради
(смт. Ясіня, вул. Борканюка, 7).