Послуги державної реєстрації стали ближчими для Ясінянської громади

З 01 березня 2023 року у Центрі надання адміністративних послуг Ясінянської селищної ради запрацював державний реєстратор, який працевлаштований з числа внутрішньо переміщених осіб.
Діяльність державного реєстратора надасть можливість мешканцям Ясінянської громади отримати наступні адміністративні послуги:
1.Державна реєстрація права власності на нерухоме майно, права довірчої власності як способу забезпечення виконання зобов’язання на нерухоме майно,об’єкт незавершеного будівництва.
2.Державна реєстрація речового права, похідного від права власності.
3.Внесення змін до записів Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.
4.Взяття на облік безхазяйного нерухомого майна.
5.Заборона вчинення реєстраційних дій.
6.Державної реєстрації обтяжень речових прав на нерухоме майно.
7.Скасування запису Державного реєстру речових прав на нерухоме майно,скасування державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їхобтяжень, скасування рішення державного реєстратора (за судовим рішенням).
8.Державної реєстрації спеціального майнового права на об’єкт незавершеного будівництва, майбутній об’єкт нерухомості
9.Надання інформації з Державного реєстру речових правна нерухоме майно.
10.Державна реєстрація створення юридичної особи (крім громадського формування та релігійної організації).
11.Державна реєстрація включення відомостей про юридичну особу (крім громадського формування та релігійної організації),зареєстровану до 01 липня 2004 року, відомості про яку не містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань.
12.Державна реєстрація змін до відомостей про юридичну особу (крім громадського формування та релігійної організації), що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, у тому числі змін до установчих документів юридичної особи (крім громадського формування та релігійної організації).
13.Державна реєстрація переходу юридичної особи з модельного
статуту на діяльність на підставі власного установчого документа (крім громадського формування та релігійної організації).
14.Державна реєстрація переходу юридичної особи на діяльність на підставі модельного статуту (крім громадського формування та релігійної організації).
15.Державна реєстрація рішення про припинення юридичної особи (крім громадського формування та релігійної організації)
Державна реєстрація рішення про відміну рішення про припинення юридичної особи (крім громадського формування та релігійної організації).
16.Державна реєстрація зміни складу комісії з припинення (комісії з реорганізації, ліквідаційної комісії), голови комісії або ліквідатора юридичної особи (крім громадського формування та релігійної організації).
17.Державна реєстрація рішення про виділ юридичної особи (крім громадського формування та релігійної організації).
18.Державна реєстрація припинення юридичної особи в результаті її ліквідації (крім громадського формування та релігійної організації).
19.Державна реєстрація припинення юридичної особи в результаті її реорганізації (крім громадського формування релігійної організації).
20.Державна реєстрація створення відокремленого підрозділу юридичної особи (крім громадського формування та релігійної організації).
21.Державна реєстрація змін до відомостей про відокремлений підрозділ юридичної особи (крім громадського формування та релігійної організації).
22.Державна реєстрація припинення відокремленого підрозділу юридичної особи (крім громадського формування та релігійної організації)
23.Підтвердження відомостей про кінцевого бенефіціарного власника юридичної особи.
24.Державна реєстрація фізичної особи підприємцем
25.Державна реєстрація включення відомостей про фізичну особу –підприємця, зареєстровану до 01 липня 2004 року, відомості про яку не містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань.
26.Державна реєстрація змін до відомостей про фізичну особу –підприємця, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань.
27.Державної реєстрації припинення підприємницької діяльності фізичної особи – підприємця за її рішенням.
28.Виправлення помилок, допущених у відомостях Єдиногодержавного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань.
29.Видача витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань.
Нагадуємо, що державним реєстратором може бути громадянин України, який має стаж роботи у сфері права не менше трьох років або на посаді державного реєстратора чи виконання функцій державного реєстратора не менше одного року, успішно пройшов спеціальну перевірку діяльності державного реєстратора в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно та Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань , у порядку здійснення контролю, встановленому Кабінетом Міністрів України та успішно пройшов тестування на знання законодавства у сферах державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень та/або державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань.
На сьогодні в ЦНАП можна отримати 218 адміністративних послуг.
ЦНАП Ясінянської селищної ради працює над збільшенням переліку адміністративних послуг та якості їх надання.