Ясінянська громада взяла участь у семінарі-тренінгу щодо зміцнення потенціалу ЦНАПів

Начальник ЦНАПу Ясінянської територіальної громади Віталій Дячук долучився до міжрегіонального семінару-тренінгу щодо зміцнення потенціалу ЦНАПів в умовах кризового реагування, відновлення і надання якісних адміністративних послуг.

Захід тривав протягом 16-18 листопада у Трускавці в межах проєкту ПРООН «Посилення стійкості громад в регіонах України».

До семінару-тренінгу також долучилися представники ЦНАПів Ужгорода, Мукачева, Тячева, Великого Березного, Дубового, Солотвина та села Баранинці, а також заступник голови Закарпатської ОВА Олександр Пацкан.

«Від початку війни в закарпатських центрах надають допомогу як краянам, так і вимушеним переселенцям. Фахівці системно працюють над підвищенням ефективності роботи й покращенням якості послуг, аби зробити цей процес ще оперативнішим і комфортнішим», – зазначив Олександр Пацкан.

Учасники заходу обмінялися досвідом щодо побудови ефективної команди осередків в умовах кризових ситуацій, ознайомилися із сучасними інструментами управління якістю під час надання адмінпослуг тощо.