ЮНІСЕФ призупиняє реєстрацію на програму грошової допомоги

“Реєстрація на програму грошової допомоги “Спільно” від ЮНІСЕФ буде призупинена о 23:00 14 серпня.

Інформація щодо подальшої реєстрації буде доступна пізніше. Це необхідно для опрацювання заявок та виплати родинам, які відповідають критеріям програми, подали заявки після 15 червня і ще не отримали допомогу”, – йдеться у повідомлені.

Так, станом на 10 серпня, ЮНІСЕФ надав допомогу понад 112 000 родинам, які виховують 331 000 дітей, зокрема 33 000 дітей з інвалідністю. Загалом, ЮНІСЕФ допоможе до 265 000 родинам в межах програми грошової допомоги родинам.

Заявки, подані до 23:00 14 серпня, будуть опрацьовані.

Заявки проходять 2 етапи перевірки:

  • Технічний відбір, тобто перевірка чи наявні всі обов’язкові дані без помилок. Якщо ви проходите технічний відбір, ви отримаєте SMS із підтвердженням.
  • Далі відібрані заявки перевіряють на відповідність критеріям програми. Якщо ваша родина відповідає критеріям програми, вам буде нарахована допомога на вказаний у заявці рахунок.

Програми грошової допомоги від ЮНІСЕФ “Спільно” – це додаткова підтримка багатодітних українських сімей під час війни.

Програма грошової допомоги «Спільно» від ЮНІСЕФ стала можливою завдяки фінансуванню Европейського Союзу, уряду Італії, Шведської агенції міжнародного розвитку SIDA та Центрального фонду реагування на надзвичайні ситуації CERF.