З Міжнародним днем захисту дітей!

Щороку, у перший літній день в Україні, як і в світі відзначають душевне і радісне свято – Міжнародний день захисту дітей!

Дитинство – це час безтурботності, легкості, чистоти та світлих мрій. Коли морозиво – смачніше, друзі – найвірніші, а щастя – у дрібницях. Саме заради дітей живемо і працюємо ми, дорослі, адже розуміємо: вони наше майбутнє.

Шановні батьки! Без сумніву, виховання дітей – справа нелегка та відповідальна. Тому, дивлячись сьогодні на наших діток, я розумію – майбутнє нашої громади у гарних руках! З упевненістю можу сказати: наші діти – найкращі!

Любі хлопчики й дівчатка! Покладаю на Вас великі надії. Вірю, що Ви будете справжніми патріотами своєї Батьківщини. Бажаю Вам рости здоровими, щирими, відкритими і впевненими у власних силах. Творіть, здобувайте нові знання, розвивайте свої здібності, досягайте успіхів і будьте гідними громадянами нашої держави.

Зичу наснаги і мудрості батькам, педагогам, усім дорослим, серця яких сповнені любові до дітей. Нехай вони радують Вас своїми досягненнями та успіхами.

Зі святом!
З повагою, голова Ясінянської територіальної громади Андрій Делятинчук!