Відбулася третя (позачергова) сесія Ясінянської селищної ради VIII скликання

Сьогодні, 18 січня, відбулася третя (позачергова) сесія Ясінянської селищної ради VIII скликання під головуванням голови Ясінянської селищної ради Андрія Делятинчука.
Розпочалося пленарне засідання хвилиною мовчання в пам’ять про загиблих українських патріотів, які віддали своє життя за Україну.

Після, депутатам селищної ради було представлено призначеного, за результатом конкурсного відбору, начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту селищної ради Гафіяк Ольгу Василівну.
Прийнявши порядок денний та регламент сесії, депутати перейшли до обговорення й ухвалення рішень.
Сесією селищної ради прийнято рішення про вступ в засновники всіх шкіл Ясінянської територіальної громади, Ясінянської дитячої школи мистецтв та Ясінянського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).
Також, серед прийнятих рішень затверджено Положення про відділ міжнародного співробітництва та проєктно-інвестиційної діяльності виконавчого комітету Ясінянської селищної ради, про розгляд заяв громадян по земельних питаннях, про внесення змін до рішення другої сесії VIII скликання № 30 від 16.12.2020 року «Про початок реорганізації Лазещинської, Чорнотисянської та Квасівської сільських рад шляхом приєднання до Ясінянської селищної ради», про звернення до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України по недопущенню підняття тарифів на оплату енергоносіїв та комунальних послуг для населення Ясінянської територіальної громади, про підтвердження членства Ясінянської селищної ради у Всеукраїнській асоціації громад та ін.
Далі голова селищної ради Андрій Делятинчук привітав депутата Писаря Василя Васильовича, який святкував у міжсесійний період свій день народження та побажав йому сімейного щастя, міцного здоров’я та родинних гараздів.
Завершуючи засідання сесії головуючий подякував всім присутнім за активну роботу, побажав усім здоров’я, берегти себе і близьких.