ЗАСІДАННЯ ОПЕРАТИВНОГО ШТАБУ З ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ СТИХІЇ

За результатами засідання надано попередні розпорядження всім взаємодіючим структурам на виконання першочергових та пріоритетних заходів.
Рахівській райдержадміністрації дано доручення невідкладно забезпечити створення груп для проведення аналізу та визначення об’єктів пошкоджень у населених пунктах з подальшим документуванням та актуванням наслідків негоди і розпочати роботи.
Також, разом з керівництвом області прибули на місце робіт з ліквідації наслідків паводку в с. Стебний Ясінянської територіальної громади, яке найбільше постраждало від негоди.
Масштаби руйнацій значні. Пошкоджено критичну інфраструктуру, лінії електромереж, з’єднувальні шляхопроводи через річку до будинків, зруйновано берегоукріплення та частково основну дорогу, яка з’єднує населені пункти.
На місці працюють підрозділи Головного управління ДСНС у Закарпатській області, обласного управління лісового та мисливського господарства, Головного управління Національної поліції у Закарпатській області, Закарпаттяобленерго, місцеві мешканці та інші. Одночасно працює інженерна техніка.
Особливу увагу звернули на домогосподарства, де проживають самотні люди похилого віку, які потребують першочергової допомоги та підтримки. Очільник області Анатолій Полосков дав вказівку забезпечити постійну роботу психологів на місці ліквідації наслідків паводку.
Також провели нараду з особовим складом рятувальників та місцевих бригад волонтерів, які допомагають розбирати завали.
Продовжуємо роботу на місці руйнувань. Ситуація під особистим контролем голови Закарпатської ОДА Анатолія Полоскова.