82 річниця з дня проголошення незалежності Карпатської України

У ці березневі дні ми відзначаємо величну для закарпатців і всієї країни дату – 82 річницю з дня проголошення незалежності Карпатської України, яка є однією із найяскравіших подій в історії українського державотворення.

Сьогодні віддаємо шану та повагу натхненникам і творцями Карпатської України – Августину Волошину, Степану Клочуряку, братам Климпушам, та іншим патріотам, які в тяжких умовах іноземного поневолення своєю працею упродовж десятиліть пробуджували українську національну свідомість.
Подвиг карпатських січовиків став прикладом безмежної любові до Вітчизни і готовності до самопожертви в ім’я свободи. Пам’ять про героїв, котрі віддали свої молоді життя в ім’я України, сьогодні закликає нас до єдності і взаєморозуміння. Вона нагадує нам про велику славу нашого народу і кличе до нових звершень в ім’я його щастя і процвітання.
Ми вклоняємося і складаємо шану всім, хто присвятив своє життя боротьбі за свободу і незалежність Української держави. Ми схиляємо голову перед Небесною Сотнею, перед захисниками сходу країни, мужність яких ще раз довела, що громадяни України вміють у важкі хвилини об’єднуватися заради волі і свободи своєї держави.
Щиро вітаю Вас зі знаменною датою і бажаю мирного неба, процвітання і добробуту, любові і злагоди!
Слава героям Карпатської України!!!
Слава Україні!!!
З повагою, голова Ясінянської селищної ради
Андрій Делятинчук