Ясінянська громада відзначить День пам’яті та примирення і 76-у річницю перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
З метою належного відзначення мужності та героїзму переможців нацизму у Другій світовій війні, завтра, 7 травня о 12:00 годині в селищі Ясіня, біля пам’ятника невідомим солдатам та Гармати-пам’ятника воїнам Радянської Армії відбудуться урочисті заходи з вшанування пам’яті жертв війни, молебень та церемонія покладання квітів до пам‘ятних знаків.
Шануймо наших ветеранів та пам’ятаймо тих, хто поклав життя заради нашого майбутнього!
Також, нагадуємо учасникам заходу щодо необхідності дотримання протиепідеміологічних заходів: обов’язково одягайте захисну маску та дотримуйтеся соціальної дистанції!