Ясінянська громада взяла участь в фестивалі ProCheese Awards

В місті Києві 22-23 травня відбувся фестиваль сирного мистецтва та національний конкурс для виробників сиру ProCheese Awards, в якому прийняли участь 30 виробників сиру з цілої України.
На фестивалі було представлено 58 видів сиру , серед яких було визначено міжнародними експертами з країн – Бельгії, Франції, Америки та України.
Найкращий сир, який буде представлений на міжнародному конкурсі сиру, які відбудеться в цьому році в Іспанії.
Серед сирів, які брали участь в конкурсі було представлено унікальний продукт – «Гуцульська овеча бриндзя» – перший український продукт, що має географічне зазначення походження товару.
Представили бриндзю староста села Чорна Тиса Анатолій Павлюк та фермерське господарство “Чорна Тиса ПЛЮС” за підтримки Асоціації виробників традиційних карпатських високогірних сирів.