Ясінянська громада взяла участь в презентації автентичної української кухні та народних промислів в рамках міжнародного соціально-культурного проєкту «Таємниці України для тебе»

В понеділок, 20 грудня 2021 року в місті Івано-Франківськ відбулося справжнє свято української автентичності, яке було організовано Міністерством закордонних справ України.

Почесними гостями заходу були Президент України Володимир Зеленський, міністр закордонних справ Дмитро Кулеба, Надзвичайні й Повноважні Посли України та представники дипломатичного корпусу, Голова Ясінянської територіальної громади Андрій Делятинчук та староста села Чорна Тиса Анатолій Павлюк презентували Ясінянську громаду представляючи сувенірну та інформаціюйну продукцію і частували гостей білим золотом Карпат – гуцульською овечою бриндзою.

Надзвичайно вдячні організаторам заходу, зокрема, Василю Вишиванюку та Ірині Рабарській.

Розкриваємо таємниці України разом!