Ясінянська громада взяла участь в конференції «Planet Budapest 2021»

Сьогодні, 24 вересня на запрошення Генерального Консульства Угорщини в м. Ужгород та Консульства Угорщини в м. Берегове голова Ясінянської територіальної громади Андрій Делятинчук та спеціаліст відділу міжнародного співробітництва та проєктно-інвестиційної діяльності Емілія Тулейбич взяли участь у важливій конференції з питань сталого розвитку «Planet Budapest 2021».
Зокрема, на зустрічі було обговорено ряд можливих проєктів у сфері екології та інфраструктури, які можуть реалізуватися у межах Програми транскордонного співробітництва INTERREG NEXT Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2021-2027.
Також, проведено важливі зустрічі В2В з генеральним консулом Консульства Угорщини в м. Берегове Сіладі Матяшем та з директором ЄОТС «Тиса» Сабоне Цап Андреа.