Щорічна акція “День зустрічі птахів”

Сьогодні, 25 березня, в селищі Ясіня, учні Лазещинського шкільного лісництва ДП “Ясінянське ЛМГ” на деревах на території парку біля селищної ради розмістили годівнички для птахів.
Участь в акції взяли голова Ясінянської селищної ради Андрій Делятинчук та заступник голови Сергій Тимощенко, представник ДП “Ясінянське ЛМГ” Ярослава Рещук, педагог Мирослава Дячук та учні Лазещинського шкільного лісництва села Лазещина.
Школярі своїми руками виготовили годівнички для пташок і гарно розфарбували їх.
Метою заходу є залучення якомога більше учнів до охорони і допомоги птахам, виховання у дітей бережливого ставлення до природи та бажання допомогти зимуючим птахам.
Голова Ясінянської селищної ради Андрій Делятинчук подякував трудівницям та організаторам даної акції, вручивши солодкі подарунки, а також зазначив, що це – “Перший крок до змін нашого парку та приведення його в належний стан”.
Берегти природу, а особливо птахів, як невід’ємну її частину, – це обов’язок кожного!
Дякуємо усім, хто з відповідальністю поставився до цієї акції.
Не залишайтесь осторонь і не будуте байдужими!
Поспішайте творити добро!