Шановні жителі Ясінянської громади!

Прийміть щирі вітання з Днем пам’яті та примирення і Днем перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
9 Травня це – особливий день. День Перемоги завжди буде для нас уособленням миру, непохитної стійкості та великої сили духу нашого народу.
У цей день схиляємо голови перед пам’яттю мільйонів загиблих на полі бою, розстріляних у каральних акціях, спалених у концтаборах, замучених у катівнях – тих, чиє життя забрала війна, хто після Перемоги помер від ран, хто не дожив свого віку, не долюбив, так і не побачив своїх ненароджених дітей.
Вічна їм ,світла пам’ять. Минуть віки, але людство завжди пам’ятатиме героїв і вдячно славитиме їх великий подвиг.
Земний уклін вам, дорогі ветерани, учасники Великої Вітчизняної війни, сьогоднішні захисники – за мужність, стійкість, відвагу! Ваша щира любов до рідного краю, пам’ять про славетні бойові подвиги, витривалість і сила духу в тяжкі воєнні роки назавжди залишаться у серцях нащадків неперевершеним зразком справжнього патріотизму та благородства.
Тож нехай Велика Перемога наповнює всіх нас упевненістю в могутність нашої держави, бажанням працювати і перемагати, усіма своїми справами утверджувати мир та гармонію на власній землі. Міцного здоров’я, щастя та добробуту Вам і Вашим родинам!
Слава героям, які в усі часи захищали та наразі захищають нашу Батьківщину! Слава Україні!
З повагою, голова Ясінянської селищної ради Андрій Делятинчук!