Шановні жителі Ясінянської громади!

Минув ще один рік, сповнений надій і тривог, перемог та складних випробувань, здолання перешкод та здійснення планів.

Ми з гідністю приймали усі виклики та разом плідно працювали заради розвитку нашої громади, адже, 2021 рік подарував нам радість зустрічей й відкриттів, перемог і досягнень, новий професійний та життєвий досвід.

Новий рік ми завжди зустрічаємо зі сподіваннями, адже піднімаємося ще на одну сходинку часу і вдивляємося в нові далі. У цьому, напевно, своєрідний сенс новорічних свят. Водночас ми прискіпливо оцінюємо, з точки зору, реалізації запланованого прожитого року, і кожен визначає рівень його значимості по-своєму.

Яким же буде 2022 рік? Багато в чому залежить від нас самих.

Від усієї душі бажаю Вам безмежного щастя, міцного здоров’я, добра й радості, вірних друзів та близьких людей поруч. Нехай 2022 рік виправдає ваші самі добрі надії і прагнення, принесе достаток і добробут вашим сім’ям. Нехай панують у ваших домівках мир, взаєморозуміння й любов, здійсняться всі шляхетні бажання і заповітні мрії, а кожен день Нового 2022 року, починаючи від сьогодні наповниться добром і щастям!

З Новим 2022 Роком!

З повагою, голова Ясінянської територіальної громади Андрій Делятинчук!