Чемпіон та гордість ясінянської громади – Іван Ковбаснюк

Щиро вітаємо з перемогою нашого ясінчанина, спортсмена, чемпіона та гордість нашої громади Івана Ковбаснюка, який взяв участь в Чемпіонаті України з гірськолижного спорту та здобув 1 місце в дисципліні “Супер Гігант” та 1 місце в Альпійській комбінації.
Також, варто зазначити, що Ivan Kovbasnyuk прийняв участь в Чемпіонаті Світу за дисципліною “Спеціальний слам”, який проводився в Кортіна-д’ампеццо Італія з 7 по 21 лютого, де на відміну від 62 учасників гонки, які зійшли з дистанції, успішно подолав два спуски та посів високе 30-те місце!!!
Бажаємо наполегливості і наснаги, удачі та підкорення нових спортивних висот, вдалих стартів і перемог в ім’я процвітання України та нашої Ясінянської громади!