ЦНАП Ясінянської селищної ради підключено до Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва.

Єдина державна електронна система у сфері будівництва (скорочено – ЄДЕСБ)- Загальнонаціональна інформаційна система, що покликана впорядкувати процес будівництва в Україні і через максимальну публічність інформації зробити його прозорим та вільним від корупції. ЄДЕСБ має реалізувати весь життєвий цикл будівництва об’єкту починаючи з отримання містобудівних умов та обмежень, закінчуючи його введенням в експлуатацію.

Передбачається, що більшість інформації та документації необхідної для ведення будівництва буде створюватися в Системі відповідними суб’єктами, що дозволить централізувати та стандартизувати дані з багатьох розрізнених джерел інформації.

В ЦНАП Ясінянської селищної ради можна подати документи на наступні адміністративні послуги в сфері будівництва:
1.Повідомлення про початок підготовчих робіт;
2.Повідомлення про початок будівельних робіт на підставі будпаспорта;