УЧИТЕЛЬ-РОКУ 2021

У Закарпатській ОДА відбулося нагородження переможців обласного етапу конкурсу “УЧИТЕЛЬ-РОКУ 2021″.
Так, зокрема у номінації “Трудове навчання” третьою переможницею конкурсу стала Оксана Дуб, учителька трудового навчання Ясінянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1.
Привітав кращих учителів області голова Закарпатської ОДА Анатолій Полосков та вручив грошові премії.
Щорічний конкурс “Учитель року” проводиться з метою стимулювання активної участі вчителів у становленні і розвитку національної системи освіти, популяризації кращих педагогічних здобутків і професійної майстерності. Переможцям Всеукраїнських конкурсів “Учитель року” присвоюється почесне звання “Заслужений учитель України”. Закарпаття має таких 7 переможців.
Цього року зареєструвалось на участь у конкурсі «Учитель року – 2021» 167 педагогів, у районах і містах взяло участь 146 учителів, до другого (обласного) туру дійшов 31 учасник. Зокрема, у номінації: „Українська мова та література” – 9 Номінація: „Математика” – 9 Номінація: „Трудове навчання” – 7 Номінація: „Керівник закладу загальної середньої освіти” – 6.
Вітаємо переможницю! Бажаємо ніколи не зупинятися на досягнутому! Нехай ваше невичерпне натхнення та наполеглива праця допоможуть впевнено рухатися до мети!