Урочистості, присвячені жінкам, які працюють в органах місцевого самоврядування Ясінянської селищної територіальної громади.

Сьогодні у сесійній залі Ясінянської селищної ради напередодні дня 8-го березня відбулися урочистості, присвячені жінкам, які працюють в органах місцевого самоврядування Ясінянської селищної територіальної громади.
З привітаннями до присутніх звернувся голова Ясінянської селищної ради Андрій Делятинчук, який побажав жінкам особистого щастя, тепла і любові в серцях, чудового настрою та неймовірних вражень.
👉Також, до привітань приєдналися прекрасні та талановиті дівчата-гуцулочки з села Чорна Тиса Ольга та Світлана Вербещук, які граючи на давньому українському музичному інструменті – бандура, своїм неймовірним голосом та чудовими народними піснями зворушили серця присутніх та залишили неймовірні враження в кожного.
Пишаємось та гордимося талантами нашої громади!