Урочистий, святковий концерт, приурочений – Дню молоді та Дню Конституції України

Сьогодні у Будинку культури селища Ясіня відбувся урочистий, святковий концерт, приурочений подвійному державному святу – Дню молоді та Дню Конституції України.
Це свято стало одним із численних заходів, які допомагають виховувати патріотизм, гордість за те, що ми – українці. Святковий концерт від першого до останнього виступу був пронизаний українським духом, адже під час нього прозвучали якісні українські пісні, віршовані рядки про Україну,танцювальні композиції. Всі учасники свята тішили розмаїтими вишиванками, гарно підібраним репертуаром і багатими талантами.
Із вітальним словом перед громадою виступила Галина Криниця, як представник влади.
Танцювальними та пісенними композиціями вітали присутніх зі святом дитячий фольклорно-етнографічний колектив Ясінянської ШМ (кер. Г.Жураковська та О. Гутелюк); колектив «Щастя»(кер. Д. Соловйова),колектив «Високі Карпати»(кер. І.Маскалюк) ,колектив «Веселі дівчата» та «Шовкова косиця»(кер. В. Теміцька), світлове шоу «Метелик»(кер. І. Богдан); солісти-вокалісти – Марія Павлючок та Христина Лопуцяк(кер.Н.Шведюк), Вікторія Філяк(кер. Л.Ковбаснюк),Ольга Жигора і її дует Анастасії Поп‘юк та Романа Теміцького; щире художнє слово лунало з уст Василини Теміцької.
Гарного настрою та позитивних емоцій додали присутнім гості із м. Калуш – гумористичний театр «КУМ»(режисер О.Новосад) та випускник -баяніст Ужгородського музичного коледжу ім. Д.Задора (колишній і наш випускник)- Дмитро Павлючок. Завершальним акордом був яскравий виступ чарівної співачки Анни Гафіяк.
Я, як ведуча святкового дійства, щиро дякую всім учасникам концерту за емоції, позитив, радісний настрій ! Дякую всім присутнім у залі за активність, щирість, віддачу!
Любім свою землю,шануймо себе і свою гідність, і шановані будемо іншими!