Ужгородський інститут культури і мистецтв співпрацюватиме з Ясінянською громадою

Підписано угоду про співпрацю між Комунальним закладом вищої освіти «Ужгородський інститут культури і мистецтв» Закарпатської облради та Ясінянською селищною радою.
Про це повідомила керівник навчального закладу, депутат облради Наталія Шетеля. Вона, зокрема зазначила, що угоди підписано з головою Ясінянської територіальної громади Андрієм Делятинчуком.

Документ укладено з метою забезпечення якості підготовки кадрів у галузі культури та мистецтва.

Співпраця також дозволить оновити і модернізувати освітні програми, у тому числі через залучення представників громад у якості роботодавців та експертів з оцінювання та відбору навчальних дисциплін.

Керуюча справами Закарпатської облради Мирослава Ливч, котра теж була присутня під час підписання договору, зазначила, що така співпраця допоможе реалізувати в області політику кадрового аудиту та вивчити потребу у підготовці висококваліфікованих фахівців відповідно до запитів на ринку праці.