Угоду про співпрацю між Ясінянською громадою та Закарпатською обласною організацією Всеукраїнської екологічної ліги

У середу, 22 грудня 2021 року в селищі Ясіня на турбазі «Едельвейс» відбулося підписання угоди між Ясінянською територіальною громадою та Закарпатською обласною організацією Всеукраїнської екологічної ліги.

Дана Угода передбачає співробітництво Сторін щодо створення умов для покращення системи поводження з відходами на території Ясінянської територіальної громади.
Метою співробітництва сторін є спільні дії з мінімізації негативного впливу на навколишнє природне середовище на території Ясінянської громади та запобігання засміченню річки Тиса шляхом належної організації системи поводження з твердими побутовими відходами в громаді.

Дякуємо керівнику Закарпатської обласної організації Всеукраїнської екологічної ліги Василю Манівчуку!