Тільки разом до екологічно-чистої Ясінянської громади!

Вчора відбулася перша зустріч активу Ясінянської селищної ради з керівництвом Закарпатської обласної організації Всеукраїнської екологічної ліги щодо реалізації Угоди про партнерство та співпрацю між Ясінянською селищною радою та Закарпатською обласною організацією Всеукраїнської екологічної ліги.

Основна тема зустрічі – покращення системи поводження з відходами на території Ясінянської територіальної громади в рамках екологічної ініціативи «Поширення практики сталого поводження з відходами у гірському басейні Верхньої Тиси».

Зокрема, також було обговорено питання про:

• стан укладання договорів жителями громади з комунальними підприємствами;
  • перспективи зміни наявних механізмів поводження з ТПВ;
  • можливості створення умов для пільгових категорій громадян та можливості вивезення ТВП з важкодоступних місць;
  • залучення депутатського корпусу до зміни наявної в громаді системи вивезення ТПВ;
  • загальні принципи покращення екологічної ситуації в громаді.

Також, учасники робочої групи розділили між собою першочергову роботу та з великим бажанням рухаються зробити громаду чистою, адже це майбутнє наших дітей.