Туристичний тиждень на Закарпатті розпочався із презентації проєкту в Ясінянській громаді!

Вчора, 25 вересня, в Ясінях відбулася презентація міжрегіонального культурно-туристичного маршруту “Гуцульські сирні плаї”.
«Гуцульські сирні плаї – унікальний для України проєкт, який поєднує туризм, культуру та гастрономію. Це мережа маршрутів гipcькими cтежкaми, що ведуть в гості дo гyцyлiв i знaйoмлять зi cтoлiтнiми тpaдицiями cиpoвapiння, вiвчapcтвa i cкoтapcтвa в yкpaїнcькиx Кapпaтax», – у своєму виступі зазначив голова Ясінянської територіальної громади Андрій Делятинчук.
«На створення даного маршруту нас надихнула французька “Дорога сирів Савойї” – користуючись досвідом цього маршруту, ми розробили проєкт «Гуцульські сирні плаї».
Ми певні, що традиції і побут полонинських господарств – це те, що варто зберегти і популяризувати. Сири Гуцульська овеча бриндзя та Гуцульська коров’яча бриндза першими в Україні отримали статус географічних зазначень – і це підтвердження унікальності, якості та культурної цінності продуктів гуцулів-горян», – зауважив керівник проєкту Тарас Антонюк.
Традиції українських карпатських горян – це важлива складова культурної спадщини України і ми прагнемо її зберегти і популяризувати через розвиток українського гастротуризму.
До культурно- туристичного маршруту “Гуцульські сирні плаї” вже цього року планується залучити щонайменше 13 локацій у Закарпатській та Івано-Франківській областях, а це – полонинські господарства, які є сертифікованими виробниками перших українських сирів з географічним зазначенням – Гуцульської овечої бриндзі та Гуцульської коров’ячої бриндзи, сирні дегустаційні зали та Музей гуцульської бриндзі.