Сьогодні святкує День народження голова Ясінянської територіальної громади Андрій Делятинчук

Шановний Андрію Івановичу, бажаємо бути професіоналом своєї справи, надихати своїм прикладом інших – це справжній талант!

Будьте завжди цілеспрямованим, життєрадісним, креативним, мудрим і справедливим – таким, яким оточуючі бачать Вас кожен день! Ваша повна відданість справі забезпечує успішну реалізацію всіх планів, а повага до людей, рішучість, оптимізм і відкритість викликають захоплення та знаходять відклик у серцях.

Бажаємо Вам міцного здоров’я, довголіття, професійних успіхів, життєвої наснаги, оптимізму і відданого служіння на благо жителів Ясінянської громади!

Хай доля завжди буде прихильною до Вас та Вашої родини, а кожен новий день дарує приємні враження та задоволення від роботи! І хай Вас завжди зігріває тепло людської подяки за добрі справи !

Божого благословення Вам на добрі задуми і звершення.

З повагою та найкращими побажаннями колектив, виконавчий комітет та депутатський корпус Ясінянської територіальної громади!