Співпрацю з Краєм Височина Чеської Республіки відновлено!

В суботу, 4 грудня 2021 року до Ясінянської територіальної громади з робочим візитом завітала делегація з Чеського краю Височина на чолі з головою крайового Уряду краю Височина Зденек Кадлец, разом з керівником офісу Гетьмана, координатором співробітництва із Закарпатською областю України Катериною Свободова, Генеральним консулом Чеської Республіки у Львові паном Давидом Нови та його заступником паном Володимиром Кадлец.

Супроводжували почесних гостей голова Закарпатської обласної ради Володимир Чубірко та керуюча справами обласної ради Мирослава Ливч.

Варто зазначити, що співпараця з Чеським краєм Височина була налагоджена 15 років тому, шляхом реалізації спільних проектів між Закарпаттям і краєм Височина. Розпочалась вона саме в селі Лазещина, що входить до складу громади.

Зокрема, під час робочої зустрічі чеські партнери передали підручники для першокласників закладів загальної середньої освіти Ясінянської громади та вручили вогнеборцям пожежно-рятувального підрозділу ДСНС у смт. Ясіня частину аварійно-рятувального спорядження, а саме: спецзахисні штани та куртки, спеціальне взуття, підшоломники та рукавиці. Окрім того, делегація ознайомилась з умовами служби рятувальників дізналась на які виклики найчастіше виїжджають фахівці ДСНС найвисокогірнішого району Закарпаття.

Також, чеськими партнерами Ясінянській громаді було вручено цінний та вкрай потрібний подарунок для КНП «Ясінянська міська лікарня» – машина швидкої допомоги!

Ясінянська громада надзвичайно вдячна засновникам цієї співпраці Івану Бунтушаку та Йозифу Недведу, краю Височина Чеської Республіки, особисто Зденеку Кадлец, Катерині Свободова та Йозифу Недведу за надзвичайно цінні подарунки для Ясінянської громади та співпрацю.

Також, Ясінянська громада виловлює особливу вдячність голові Закарпатської обласної ради Володимиру Володимировичу Чубірко.

Такі робочі візити для громади є незабутніми та надзвичайно важливими у розвитку дружніх стосунків між державами, адже вони сприяють налагодженню співпраці між регіонами, забезпеченню миру та злагоди між народами.