«Смачні» карпатські локації об’єднають у новому туристичному маршруті

В українських Карпатах почали реалізацію культурного проєкту «Гуцульські сирні плаї». Він передбачає створення мережі туристичних маршрутів гipcькими cтежкaми до полонин, на яких збереглися столітні традиції cиpoвapiння, вiвчapcтвa i cкoтapcтвa.
“Гуцульські сирні плаї” – унікальний для України проєкт, який поєднує туризм, культуру та гастрономію. Це мережа маршрутів гipcькими cтежкaми, що ведуть в гості дo гyцyлiв i знaйoмлять зi cтoлiтнiми тpaдицiями cиpoвapiння, вiвчapcтвa i cкoтapcтвa в yкpaїнcькиx Кapпaтax. На створення маршруту нас надихнула французька “Дорога сирів Савойї” – користуючись досвідом цього маршруту, ми розробили проєкт “Гуцульські сирні плаї”.
Традиції і побут полонинських господарств – це те, що варто зберегти і популяризувати. Сири Гуцульська овеча бриндзя та Гуцульська коров’яча бриндза першими в Україні отримали статус географічних зазначень – і це підтвердження унікальності, якості та культурної цінності продуктів гуцулів-горян. Технологія виробництва цих сирів збереглася щонайменше з XV ст. і майже не змінилася з того часу: лише ручна праця, традиційний, дружній до навколишнього середовища, дерев’яний інвентар та молоко від аборигенних порід худоби – української гірської карпатської вівці та бурої карпатської корови – як сировина. Цей унікальний досвід варто поширювати і знайомити з ним туристів з України і світу.
Традиції українських карпатських горян – це важлива складова культурної спадщини України і ми прагнемо її зберегти і популяризувати через розвиток українського гастротуризму. До культурно-туристичного маршруту “Гуцульські сирні плаї” вже цього року ми плануємо залучити щонайменше 13 локацій у Закарпатській та Івано-Франківській областях, а це – полонинські господарства, які є сертифікованими виробниками перших українських сирів з географічним зазначенням – Гуцульської овечої бриндзі та Гуцульської коров’ячої бриндзи, сирні дегустаційні зали та Музей гуцульської бриндзі.
Відвідини полонин – це культурний і гастрономічний туризм, який дарує враження, знайомить з традиціями і унікальними сирними смаками. Він сприяє збереженню та популяризації культурного надбання горян-гуцулів та розвиткові місцевих громад.
Проєкт “Гуцульські сирні плаї” реалізується Громадською спілкою “Асоціація виробників традиційних карпатських високогірних сирів” (м. Рахів) спільно з Громадською спілкою “Асоціація карпатських ватагів” (смт. Верховина) в межах партнерської програми «Культура.Туризм.Регіони» Українського культурного фонду та Державного агентства розвитку туризму.