Рятівники Ясінянської громади відзначили 35 річницю Чорнобильської катастрофи

Сьогодні, 26 квітня, в парковій зоні селища Ясіня відбулося вшанування пам’яті загиблих, внаслідок Чорнобильської катастрофи.
За ініціативи рятівників Ясінянської громади, власноручно було встановлено пам’ятник «Ліквідаторам, які перемогли вогонь Чорнобиля!»
Події 26 квітня 1986 року назавжди закарбувалися нашій пам’яті. Минають роки, проте біль не вщухає, а тривога не покидає нас – людей, зі скорботним часом Чорнобильсої катастрофи.
Участь в заході взяли голова Ясінянської селищної ради Андрій Делятинчук, заступник голови Сергій Тимощенко, апарат виконавчого комітету селищної ради, представники ДСНС України у Закарпатській області та духовенство.
Виступив начальник Рахівського районного відділу Управління ДСНС України у Закарпатській області Олександр Тушер, який згадав трагічні події та висловив слова подяки всім, хто пам’ятає і шанує тих, хто віддав своє здоров’я і життя на спасіння людства.
Виступив голова Ясінянської селищної ради Андрій Делятинчук, який зазначив, що: «Ліквідатори аварії на ЧАЕС – це люди, які проявили героїзм у мирний час і врятували мільйони життів ціною своїх. Вони зробили все для того, щоб наслідки аварії для жителів України були меншими. Ми вдячні їм за цей подвиг».
Учасники заходу вшанували пам’ять загиблих і постраждалих внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС хвилиною мовчання та поклали квіти до встановленого пам’ятника «Ліквідаторам, які перемогли вогонь Чорнобиля!»
Далі священнослужитель Свято-Іллінського храму Володимир Костюшко відслужив панахиду за померлими та освятив пам’ятник «Ліквідаторам, які перемогли вогонь Чорнобиля!», що засвідчує вшанування величного подвигу учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.
Ми глибоко вдячні всім учасникам ліквідації наслідків найбільшої техногенної катастрофи ХХ століття, які виявили героїзм, самовідданість та мужність у тих екстремальних обставинах.
Низько вклоняємось усім ліквідаторам аварії на ЧАЕС, які, не шкодуючи свого здоров’я і життя, працювали в 30-кілометровій зоні радіаційного лиха аби якомога швидше ліквідувати наслідки Чорнобильської трагедії, обмежити біду, тим, хто зупинив розбурхану стихію некерованої ядерної реакції і зробив вагомий внесок у справу подолання наслідків Чорнобильської катастрофи.