Сьогодні за участю семи голів сусідніх Гуцульських громад із Закарпатської та Івано-Франківської областей провели круглий стіл онлайн “Розвиток туризму на засадах співробітництва між громадами Закарпатської та Івано-Франківської областей”.

Під час даного заходу обговорили механізм укладення договорів про співробітництво територіальних громад та успішні практики співробітництва громад у сфері туризму Івано-Франківської та Закарпатської областей.

Важливою була ініціатива, яка прозвучала від голови Ясінянської територіальної громади Андрія Делятинчука щодо підписання договору про ММС та презентація проєкту такого договору, який найближчим часом буде спільно доопрацьовано та погоджено з іншими гуцульськими територіальними громадами.

Під час заходу обговорили багато важливих ідей для співпраці:
– Розробка бренду гуцульщини
– Спільні туристичні маршрути та проєкти
– Підготовка спільних інвестиційних пропозицій та проєктів
– Розвиток креативних індустрій, збереження та розвиток етнокультурних гуцульських традицій, ремесел та промислів
– Промоція та створення унікальних гуцульських продуктів та ін.

Впевнений, що це лише перший крок для налагодження ефективної співпраці гуцульських громад!