Підписано Узгоджене рішення про співпрацю з Управлінням Держпраці в Закарпатській області

Між Центром надання адміністративних послуг Ясінянської селищної ради та Управлінням Держпраці в Закарпатській області підписано Узгоджене рішення про співпрацю у сфері надання адміністративних послуг, від 08.07.2021 року.
З метою покращення надання адміністративних послуг, тепер в ЦНАП Ясінянської селищної ради можна подати пакет документів на отримання наступних адміністративних послуг:
1.Реєстрації декларації матеріально-технічної бази вимогам законодавства з охорони праці та промислової безпеки.
2.Видача дозволу на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів,
устаткування підвищеної небезпеки.
3.Анулювання дозволу на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки.
4.Реєстрація (тимчасової реєстрації) великотоннажних та інших технологічних транспортних засобів, що не підлягають експлуатації на вулично-дорожній мережі загального користування.
5.Зняття з обліку великотоннажних та інших технологічних транспортних засобів, що не підлягають експлуатації на вулично-дорожній мережі загального користування.
6.Відомчої перереєстрації великотоннажних та інших технологічних транспортних засобів, що не підлягають експлуатації на вулично-дорожній мережі загального користування.