Про надання термінової допомоги постраждалому населенню у разі радіаційного та хімічного забруднення в умовах воєнного стану

Відповідно до п.2.1 розпорядження голови Ясінянської селищної ради Делятинчука Андрія Івановича від 14.11.2022 року №149 «Про деякі питання місцевого матеріального резерву» з метою надання термінової допомоги постраждалому населенню у разі радіаційного та хімічного забруднення в умовах воєнного стану, невідкладно створено об’єктові пункти видачі засобів радіаційного та хімічного захисту населення у кожному населеному пункті, а саме:

1. смт. Ясіня, вул. Коцюбинського, 25 – КНП «Ясінянська міська лікарня».
  2. с. Чорна Тиса, вул. Центральна, 150а – Чорнотисянська сільська рада.
  3. с. Лазещина, 928а – Лазещинська сільська рада.
  4. с. Кваси, 158 – Квасівська сільська рада.

Видачу населенню переданих засобів індивідуального захисту буде здійснено невідкладно виключно за окремим розпорядженням голови Закарпатської обласної військової адміністрації — начальника Закарпатської обласної військової адміністрації.