Початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості щодо містобудівної документації

Ясінянська селищна рада  повідомляє про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості щодо містобудівної документації :

1. «Детальний план території для будівництва індивідуального гаража» за адресою:
  • Карабчук Василина Юріївна  мешк. с. Чорна Тиса вул. Центральна № 100 –  щодо надання дозволу на розробку детального плану території на земельну ділянку для індивідуального гаражного будівництва площею 0,0100 га. в смт. Ясіня по вул. Грушевського б/н.;
  1. «Детальний план території, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд» за адресою:
  • с. Кваси,  вул. Кевелів , земельна ділянка площею 0. 2000га., –  за зверненням Тулик Віти Миколаївни мешканки  с. Кваси, 606.
  • с. Кваси, вул. Кевелів, земельна ділянка площею 0. 2000га.,
  • за зверненням Студеняк Василя Миколайовича  мешканця  с. Кваси, 134.
  • с. Чорна Тиса,  вул. Б. Хмельницького,    земельна ділянка площею 0. 2069  га –  за зверненням        Вербещука  Михайла Ільковича, мешканця  с. Чорна Тиса, вул. Б. Хмельницького, 391 «а»;
  • с. Чорна Тиса, вул. Івана Франка  земельна ділянка площею 0.25 га – за зверненням Чокой Ірини Олексіївни, мешканки с. Чорна Тиса, вул. Івана Франка, 484, що діє від Чокой Тетяни Степанівни,  згідно довідки  № 383  та висновку за № 11/38 від 06.04.2021 року виданої  комунальним  не комерційним підприємством «Рахівська міська лікарня»

Додаткову інформацію можна  отримати у   Ясінянській  селищній  раді, відділі земельних відносин та просторового планування