Початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості щодо містобудівної документації

Ясінянська селищна рада  повідомляє про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості щодо містобудівної документації:

1. «Детальний план території, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд» за адресою:
  • смт Ясіня,  вул. Грушевського б/н. , земельна ділянка площею        0. 1321га., –  за зверненням Васильчук Ганни Юріївни мешканки   смт  Ясіня вул Грушевського,  номер будинку.
  • смт Ясіня,  вул. Криворівня б/н. , земельна ділянка площею           0.0817 га., –  за зверненням Кромпотич Анатолія Йосиповича мешканця   смт  Ясіня вул Криворівня, номер будинку
  • смт Ясіня,  вул. Криворівня б/н. , земельна ділянка площею           0.0767 га., –  за зверненням Томашук Любов Миколаївні мешканки   смт  Ясіня вул Криворівня, номер будинку.
  • смт Ясіня,  вул. Стебний б/н. , земельна ділянка площею                 0. 1500 га., –  за зверненням Понцір Василя Васильовича мешканця   смт  Ясіня вул Стебний, номер будинку.
  • с. Лазещина буд. 593 ,земельна ділянка площею 0.1530 га., – за зверненням Тафійчук Олени Іллівни м. Ужгород,вул. Можайського, номер будинку.
  1. «Детальний план щодо зміни цільового призначення» за адресою:
  • смт Ясіня вул. Миру б/н. земельна ділянка площею 0,0026 га., – за зверненням Дячук Віталія Тарасовича мешканця смт Ясіня вул. Київська номер будинку

Додаткову інформацію можна  отримати у   Ясінянській  селищній  раді.

Селищний голова                          Андрій ДЕЛЯТИНЧУК