Початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості щодо містобудівної документації

Ясінянська селищна рада повідомляє про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості щодо містобудівної документації:

1. «Детальний план території щодо зміни цільового призначення земельної ділянки » за адресою:
  • Дан Василь Дмитрович  мешк. адреса  на розробку детального плану території  щодо зміни цільового призначення земельної ділянки із земель для індивідуального садівництва у землі для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови, для розміщення міні-готельного комплексу за межами населеного пункту смт. Ясіня полонина Драгобрат.

Додаткову інформацію можна  отримати у   Ясінянській  селищній  раді, відділі земельних відносин та просторового планування