Перше засідання робочої групи з розробки Стратегії розвитку Ясінянської громади

Відбулося перше засідання робочої групи з розробки Стратегії розвитку Ясінянської громади.

Сьогодні, 27 січня, в залі засідань турбази «Едельвейс» та в онлайн-режимі, під головуванням селищного голови Андрія Делятинчука, за підтримки Програми

ULEAD Закарпатський регіональний офіс

та модераторів Іванни Брандіс й Наталії Харбаки, відбулося перше засідання робочої групи з розробки Стратегії розвитку Ясінянської громади, до складу якої увійшли керівник Закарпатського регіонального офісу Програми U-lead з Європою Микола Сюсько, експерт з розробки стратегій місцевого розвитку Програми U-lead з Європою Зеновій Сірик,члени виконавчого комітету, підприємств, установ, громадських організацій, депутати селищної ради та підприємці.

На початку засідання зі вступним словом до учасників звернувся голова Ясінянської селищної ради Андрій Делятинчук, який привітав всіх присутніх та подякував керівнику Закарпатського регіонального офісу Програми U-lead з Європою Миколі Сюсько й експерту з розробки стратегій місцевого розвитку Програми U-lead Європою Зеновію Сірику за експертну підтримку з розробки Стратегії.
«До кінця року новостворена громада отримає розроблений спільними зусиллями план власного розвитку на найближчі 7 років та визначить вектори розвитку на майбутнє», – зазначив голова Ясінянської селищної ради Андрій Делятинчук.
«Дуже важливий крок для Ясінянської громади, адже саме стратегія розвитку визначить вашу траєкторію розвитку на найближчі роки. Попереду ще три засідання робочих груп і приблизно 6 місяців активної роботи», – зауважив керівник Закарпатського регіонального офісу Програми U-lead з Європою Микола Сюсько.
В ході зустрічі членів робочої групи було ознайомлено з основними аспектами розробки стратегії розвитку громади, послідовністю етапів процесу планування, а також питаннями щодо організації процесу збору даних та проведення соціально-економічного аналізу стану громади, проведення опитування підприємців та мешканців громади.
До жвавої дискусії під час засідання долучився експерт з розробки стратегії місцевого розвитку Програми U-lead з Європою Зеновій Сірик, який наголосив на особливій важливості написання Стратегії, що дозволить згуртувати жителів громади, підкреслити унікальні ресурси, допоможе залучити інвесторів, а також додаткові можливості для залучення зовнішніх ресурсів.
Перший день роботи пройшов дуже плідно. Члени робочої групи активно долучились до обговорення вищезазначених питань та визначились з планом роботи на наступний місяць.
Вже розпочалося проведення анкетування населення, яке забезпечить широке вивчення громадської думки жителів населених пунктів громади та буде враховане у процесі формування Стратегії.
Запрошуємо всіх жителів Ясінянської громади долучитися до групи та активно висловлювати свої цікаві ідеї щодо розробки даної стратегії розвитку.