Перемога в фестивалі-конкурсі «Веселковий передзвін»

Щиро вітаємо представників Ясінянської школи мистецтв із заслуженою перемогою в фестивалі-конкурсі «Веселковий передзвін», де талановиті гуцулята здобули почесне 1-ше місце.
Бажаємо Вам подальших звершень, яскравих і гідних перемог та творчого натхнення!
Адже, перемогу здобувають найкращі!!!

Перемога в Ясіня !!!!! Це було феєрично, видовищно і неповторно!!!! Шквал емоцій, радісних почуттів та гордість за наших талановитих діток – гуцулят Ясінянської школи мистецтв Ясінянської ТГ !!! Дитячий фольклорно-етнографічний колектив (керівники Жураковська Г.М. та Гутелюк О.І.) взяли участь і вибороли І-е місце у фольклорному фестивалі -конкурсі «Веселковий передзвін» учнів мистецьких шкіл області, який проходив в Закарпатському музеї народної архітектури та побуту в рамках Культурного марафону “Не забуваючи минуле,погляд у майбутнє”, присвячений 30- річчю Незалежності України. Велике спасибі високопрофесійному журі за високу оцінку !!!
Немає нічого кращого, ніж своє, таке виболене і вистраждане, що ніжить душу , слух і надихає пам‘ятати минуле !
Дорогі мої гуцулятка, пишаюся вами ! Ви були неперевершені!!! Більшість із вас , цьогоріч, попрощається із колективом. Але ті яскраві враження від поїздок та перемог, залишаться з вами назавжди !!! Люблю вас безмежно!!! Тому щиро дякую тій Людині, (яка не забажала розголосу) , допомогла нам у поїздці до м. Ужгорода ! Хай не збідніє рука даючого ! Всі пошановувачі великого мистецтва це зрозуміють, « бо не хлібом єдиним…» ! – Галина Жураковська