Перелік професій, виробництв та організацій, працівники яких підлягають обов’язковим профілактичним щепленням

4 листопада 2021 року набирає чинності Наказ МОЗ України №2153 від 04.10.2021 року, у якому затверджено Перелік професій, виробництв та організацій, працівники яких підлягають обов’язковим профілактичним щепленням.

Обов’язковим профілактичним щепленням проти гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, на період дії карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, підлягають працівники закладів вищої, післядипломної, фахової передвищої, професійної (професійно-технічної), загальної середньої, у тому числі спеціальних, дошкільної, позашкільної освіти, закладів спеціалізованої освіти та наукових установ незалежно від типу та форми власності.

Документи:

Хочемо нагадати, що згідно ст. 44-3 КУпАП, перебування фізичних осіб без засобів індивідуального захисту у громадських будинках, спорудах чи громадському транспорті тягне за собою накладення штрафу від десяти до п’ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Вакцинація — це єдиний ефективний спосіб захистити себе від коронавірусної хвороби.

Вакцинуйтеся та будьте здорові!