На 68-му році життя відійшов у вічність Василь Дмитрович Коржук

Ясінянська територіальна громада з глибоким сумом сповіщає, що після важкої хвороби на 68-му році життя відійшов у вічність наш славний побратим Василь Дмитрович Коржук – голова суспільно-культурного товариства «Гуцульщина у Львові».

Велика і непоправна втрата для усієї Гуцульщини, оскільки, ми втратили одного з найактивніших громадських діячів краю Гуцульщини, людину, яка до останнього подиху була віддана Гуцулії.

Усі сили і досвід Василь Дмитрович віддав служінню рідній Гуцульщині. Жив і дихав тільки рідним гуцульським краєм. Самобутня культура, традиції та звичаї стали джерелом його національної самоідентифікації, усвідомленням того, що він – Гуцул, син, онук і правнук гуцула. А це змушувало його бути національно свідомою людиною і носити в своєму серці гарячу любов до всього, що пов’язано з Гуцульщиною. Не втомлювався прищеплювати і вливати в душі людей любов до свого, до рідної землі, до свого народу, до його мови та пісні, до звичаїв, культури і традицій.

Ясінянська територіальна громада висловлює щирі співчуття рідним та близьким з приводу передчасної смерті Василя Дмитровича Коржука.

Вічна пам’ять Василю Дмитровичу! Хай рідна земля буде Вам пухом!