На курорті Драгобрат відбулася робоча зустріч

У неділю, 14 листопада 2021 року, перед початком зимового сезону, в селищі Ясіня на території найвисокогірнішого курорту України відбулася робоча зустріч щодо збереження цінності природи, туристичної інфраструктури, культури та унікальності території курорту Драгобрат.

Зокрема, в робочій зустрічі взяли участь голова територіальної громади Андрій Делятинчук спільно з працівниками виконавчого апарату Ясінянської територіальної громади, президент Закарпатської туристичної організації та голова комісії з питань туризму та рекреації Закарпатської обласної ради Федір Шандор, керівник Турінформ Закарпаття Олександр Коваль, ініціативна група “Free Svydovets”, працівники гірсько пошуково-рятувальної групи смт. Ясіня та 40 власників/директорів туристичних об‘єктів, учасників ГО «Спілка підприємців курорту Драгобрат».

На зустрічі було обговорено ряд важливих питань щодо:
-розвитку туристичної інфраструктури;
-Стратегії розвитку Ясінянської громади та громадського обговорення;
-сплати туристичного збору;
-створення туристичних продуктів та можливості розширення сезону;
-роботи гірської пошуково-рятувальної групи;
-можливості залучення туристів, збільшення кількості днів та якості надання послуг;
-розвитку спілки підприємців курорту Драгобрат;
-збереження екологічного стану території курорту (поводження з ТПВ та водовідведенням).

Дякуємо всі учасникам заходу за конструктивну роботу!
Розвиваємо громаду разом!