На Закарпатті цього року вперше працювала громадська приймальня з питань нотаріату у найвисокогірнішій територіальній громаді!

21 січня 2022 року відповідно до Графіка, громадська приймальня з питань нотаріату Південно-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Івано-Франківськ) працювала у Ясінянській селищній раді Закарпатської області.

У її роботі взяли участь начальник відділу з питань нотаріату у Закарпатській області Управління нотаріату Юрій Савчук та приватний нотаріус Рахівського районного нотаріального округу Інна Дан.

Під час консультування громадянам надали роз’яснення щодо порядку спадкування, в тому числі реєстрації права власності за померлим та з інших питань.