Напередодні Дня вчителя та Дня музики привітали освітян Ясінянської громади

У п‘ятницю, 1 жовтня, напередодні Дня вчителя, до всіх освітян Ясінянської громади завітав голова територіальної громади Андрій Делятинчук спільно з представниками Відділу освіти, культури, молоді та спорту Ясінянської селищної ради, щоб привітати їх з професійним святом та вручити довгоочікувані подарунки.

Квіти та теплі слова вітання освітяни приймали від голови територіальної громади. За віддане служіння улюбленій справі, невпинний творчий пошук, наполегливість і високий професіоналізм, за благородне покликання сіяти мудрість і знання та з нагоди професійного свята – Дня працівника освіти селищний голова Андрій Делятинчук кращим педагогам вручив грамоти.

Щоб заклади освіти відповідали сучасним нормам, потрібно, забезпечити навчальні заклади технічним оновленням та програмним забезпеченням. Відтак, вчора, навчальні заклади громади отримали новенькі ноутбуки для модернізації освітнього процесу та успішної роботи НУШ.

Також, з нагоди професійних свят – Міжнародного Дня музики та Дня вчителя привітали освітян Ясінянської школи мистецтв.