Найщиріші співчуття родині та близьким

Колектив Ясінянської селищної ради, депутатський корпус та виконавчий комітет висловлюють найщиріші співчуття родині та близьким з приводу непоправної смерті першого заступника голови Ясінянської селищної ради, депутата селищної ради та колеги – Рущака Дмитра Дмитровича.

Важко знайти слів, щоб висловити співчуття з приводу неочікуваної смерті людини, котра заслуговує на найкращі слова поваги та шани,
людина, яка своїми діями та вчинками, своїм розумом залишила після себе добрі справи та чесно прожила своє життя.
Дуже прикро і боляче втрачати людей, які своєю працею віддавали себе громаді. У пам’яті всіх, хто його знав, назавжди залишиться світлий образ доброї людини, щирої та доброзичливої!
Ясінянська громада глибоко сумує та співчуває
Царство Небесне і нехай земля йому буде пухом!
Співчуваємо та сумуємо разом із Вами!
Церемонія прощання з Дмитром Дмитровичем Рущаком відбудеться в понеділок, 19 квітня о 13:00 годині за адресою: смт. Ясіня, вул. Набережна, 40