Нагородження гравців, тренерів та керівників ФСК «Говерла»

Вчора, 2 березня 2021 року на стадіоні в селищі Ясіня відбулася церемонія нагородження гравців, тренерів та керівників ФСК «Говерла», які стали бронзовими призерами Першості Закарпатської області у східній зоні.
З вітальними словами до присутніх звернувся селищний голова Андрій Делятинчук, який привітав футбольну команду з перемогою та вручив заслужені нагороди.
Подякою Закарпатської асоціації футболу було відзначено президента ФСК “Говерла” Романа Бровчука.
Також, відзначено кращого бомбардира футбольної команди Демедюка Сергія, який отримав відзнаку “золоту буцу”.
☝️Варто зазначити, що футбольний клуб “Говерла” вже не вперше стає переможцем змагань та чемніонатів.
Ми гордимося спортивними здобутками команди та віримо, що у нашого славного футбольного клубу” Говерла” попереду ще багато блискучих перемог.