Місяць цифрової грамотності

Відповідно до пріоритетних завдань Уряду України підвищити рівень цифрової грамотності українців, а також на виконання Указу Президента України від 26 серпня 2021 року № 447/2021 “Про рішення Ради національної безпеки і оборони України” від 14 травня 2021 року “Про Стратегію кібербезпеки України”  просимо долучитися до масштабної інформаційної кампанії “Місяць цифрової грамотності”, який триватиме з 1 по 30 листопада 2021 року.

Дана ініціатива реалізується в межах проекту Міністерства цифрової трансформації Дія. Цифрова освіта. Проект охоплює національний портал з розвитку цифрової грамотності Дія. Цифрова освіта з понад 65 безоплатними освітніми серіалами та тестами на цифрову грамотність, а також розгалужену мережу з 6000 партнерських офлайн-хабів цифрової освіти.

Рекомендуємо працівникам комунальних підприємств, установ та організацій, що знаходяться у межах Ясінянської громади, скласти тест на цифрову грамотність – Цифрограм, а також переглянути освітні серіали з можливістю отримання відповідного сертифікату.

Цифрограми на платформі Дія:

Рекомендовані освітні серіали: