Міжнародна конференція «Сільський туризм Закарпаття»

На міжнародній конференції «Сільський туризм Закарпаття» працівникам Ясінянської селищної територіальної громади вручили Подяку Закарпатської обласної ради.

У межах туристичного тижня в Закаратській області, вчора голова Ясінянської громади Андрій Делятинчук взяв участь у міжнародній конференції «Сільський туризм Закарпаття», яку ініціювало Управління туризму та курортів Закарпатської ОДА і яка зібрала представників профільного напрямку, територіальних громад, міжнародних партнерів з Польщі, Угорщини, Грузії та інших.

Андрій Іванович на конференції відкрив справжнє туристичне Закарпаття на прикладі Ясінянської територіальної громади, виступивши із доповіддю «Вплив сільського туризму на розвиток громад».

Також, під час презентації вручили Подяку Закарпатської обласної ради трудовому колективу Ясінянської селищної територіальної громади за вагомий внесок у розвиток туристичної галузі, створення позитивного туристичного іміджу області, сумлінну працю та з нагоди Дня туризму.

«Щиро дякую працівникам селищної територіальної громади за витримку, розуміння, відповідальне ставлення до своїх службових обов’язків. Вірю, що разом ми зможемо належним чином задовольнити потреби наших мешканців, а також виправдати їх надії та сподівання», – зазначив голова Ясінянської громади Андрій Делятинчук.