Конкурс на зайняття посади керівника КНП «Ясінянського ЦПМСД»

Рішення про проведення конкурсу на зайняття посади керівника комунального некомерційного підприємства «Ясінянського центру первинної медико-санітарної допомоги» Ясінянської селищної ради Закарпатської області 

Пунктом 4 рішення Ясінянської селищної ради від 22.04.2021 р. № 447 «Про створення комунального некомерційного підприємства «Ясінянський центр первинної медико-санітарної допомоги» Ясінянської селищної ради Закарпатської області оголошено конкурс на зайняття посади керівника комунального некомерційного підприємства «Ясінянський центр первинної медико-санітарної допомоги» Ясінянської селищної ради Закарпатської області.

Конкурс буде проведено в порядку та на умовах визначених постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 р. № 1094.

Дата початку конкурсу, кінцевий строк і адреса приймання документів для участі у конкурсі; номер телефону та адреса електронної пошти для довідок; перелік документів, що подаються претендентом для участі в конкурсі; вимоги до претендента та конкурсної пропозиції; умови оплати праці керівника закладу із зазначенням істотних умов контракту; дата і місце проведення конкурсу та інші питання щодо конкурсу будуть додатково оголошені конкурсною комісією після її формування на веб-сайті  Ясінянської селищної ради.